KURUMSAL

Vizyonumuz

Vizyonumuz


Silivri Tente 22 yıllık tecrübesi ile 5 binden fazla müşterinin memnuniyetini arkasına alarak yoluna devam etmektedir. Abay Tente markası ve kalitesiyle yaptığı işlerden övgüyle söz ettirmiştir. Öyle ki 18 kez hizmet ödülüne layık görülmüştür. Genellikle açık mekanlarda kurulum yaparak hizmet verdiğimiz yıllarda yağmur, rüzgâr, güneş gibi rahatsız edici hava koşullarından müşterilerimizi koruyarak çıktığımız bu yolda yakın bir zamanda Silivri Tente olarak ülkemizin en çok müşteri memnuniyeti sağlayan firması olma yolunda ilerlemek istiyoruz. Doğru tente seçimi ve kurulumu ile siz müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılmak hedefimizdir.
Silivri Tente ile Tente Hizmeti
   Tente genellikle yapıların dışarıya açılan bölgelerine (pencere-kapı vb.) kurulum yapılmaktadır. Güneş için gölgelik oluşturmak ya da yağmur vb. hava durumlarından korunmak için kullanılmaktadır. Tentenin kalitesi kullanılacağı zamanlarda alınan verimi etkilemektedir. Kurulan tenteden alabileceğiniz maksimum verimi almak için Silivri Tente ile çalışan değerli ve deneyimli çalışanların hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’den Londra’ya uzanan iş ağı ile kalitesinin tercih alanının genişliği ile Abay Tente müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.
   Müşterilerine tente seçiminde de uzman kişilerin görüşleri ile yardımcı olmaktadır. 22 yıllık kalitesini devam ettirmek için çalışan Silivri Tente eviniz, cafeniz veya iş yerini için mekâna uygun seçimde ve yerine uygun malzeme seçiminde güvenebileceğiniz bir firmadır.
Silivri Tente İletişim
   Abey Tente hizmetinden yararlanabilmek için silivritente.com adresini ziyaret ederek Silivri Tente’nin hizmetlerini gözden geçirebilir. İstanbul Silivri’de yer alan Silivri Tente telefon numaraları: 0212 736 07 67 ve 0541 727 24 34’dür. Mailden veya Fax ile Silivri Tente’ye ulaşmak için abay_branda@hotmail.com adresi kullanılabilir.
Tente Nedir? Nasıl Seçilir? Nerede Kullanılır?
Tente Nedir?
   Dışarıda arkadaşlarıyla sosyalleşmeyi seven insanlar için kötü havalar engel teşkil etmektedir. Fazla güneşli günler ya da yağışlı günlerde dışarıda vakit geçirmek zorlaşır. Böyle durumlarda kurtarıcı olan tenteler, kumaş, ahşap, bez ya da alüminyum çeşitleri ile yapılmış koruma alanı oluşturan ürünlerdir. Görevini başarı ile yerine getirecek ve uzun zamanlar kullanılabilecek tentelerin Silivri Tente farkıyla yapınıza kurulumunu yaptırabilirsiniz.
Tente Nasıl Seçilir?
   Tente seçimi yaparken kullanacağınız alana ve malzemesine dikkat ederek seçilmelidir. Abay Tente ile konunun uzmanlarından yardım alarak gereken niteliklerin en uygunu ile seçim yapabilirsiniz. 
Tente Nerede Kullanılır?
   Tentelerin kullanım alanı oldukça geniştir. Açık alanlarda korunma amacıyla kullanılması oldukça işlevseldir. Ülkemizde de sigara kullanımının kapalı alanlarda yasak olmasına yönelik getirilen yasa ile açık alanlarda bulunan oturma kısımlarının tercihi de artmıştır. Bu durum tentenin kullanımını da daha önemli hale getirmiştir. Kafe ve iş yerlerinin açık alanlarında tente kullanımı müşterilerin konforu için önemlidir. Aynı şekilde oteller de tente kullanımında ön sıralarda yer alan işletmelerdir. Genellikle turistik yerlerde bulunan oteller güneşten korunmak için tente kullanımını tercih eder. Ürünleri güneşten etkilenen işletmeler de gölgelik yapması amacıyla tente kullanmayı tercih etmektedir. En iyi tentelere işletmenizde sahip olmak için Abay Tente markasından hizmet alabilirsiniz.