KURUMSAL

Misyonumuz

Misyonumuz

Silivri Abay Tente - Silivri Tente ve Branda

Abay tente olarak misyonumuz yaptığımız işi kaliteli bir şekilde yaparak müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Seçilen tente sisteminin uzun ömürlü kullanılabilmesi için doğru tercih yapmak oldukça önemli bir adımdır. Doğru bir tercih ise profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle tente yapılmadan, öncelikli olarak kullanım alanı ve amacı belirlenmeli sonrasında tente sistemi kurulmalıdır. Eğer doğru alanda doğru tente sistemi kullanılırsa, tenteyi çok uzun yıllar kullanmak mümkün olacaktır. Bunun nedeni tentenin yapıldığı malzemenin kalitesidir.

Tente sistemleri günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biride tentenin kullanım kolaylığı ve kullanıldığı alanı muhafaza etmesidir. Tente kurulumu yapıldıktan sonra mekânı hem görsel olarak çok şık gösterecek hem de fazladan alan imkânı sunacaktır.

Silivri tente olarak vizyonumuz ise işimizi doğru yaparak uluslararası pazara açılmaktır. Bunun için işimizi yıllardır özenle yapmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bu da yapılan işin ne kadar doğru bir şekilde yapıldığını göstermektedir. İş kalitesi baz alınarak daha uzun yıllar bu sektörde faaliyet göstermek kaçınılmaz olacaktır.

Tente Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tente sistemi seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar aşağıdaki gibidir:

  1. Tentenin mekanizmasına dikkat edilmesi kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlamaktadır.
  2. Tenteyi yapılacak olan mekâna uygun seçmek gerekmektedir.
  3. Seçilecek olan tentenin malzemesi son derece önemlidir. Seçilen malzemenin paslanmaz çelik olması daha sağlam olacaktır. Paslanmaz çelik malzeme ne olumsuz hava koşullarından ne de yakıcı güneşten etkilenmemektedir.
  4. Tentenin kumaşının yağmura dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca güneşten renginin solmaması için buna uygun bir malzeme seçilmelidir.
  5. Tente kurulan alanda tenteyi doğru bir konum ile kurmak gerekmektedir. Güneşin gelme açısına göre bir yer belirlemek mantıklı olacaktır. Eğer tente kullanılacak olan mekâna güneş karşıdan geliyorsa tente ön kısma kurulmalıdır.

Bu unsurlara dikkat edildiği taktirde tercih edilen tente oldukça uzun yıllar kullanılabilir. Ancak tentenin Abay tente gibi işinde uzman kişiler tarafından kurulması da son derece önemlidir. Tente sistemlerinin işinde uzman kişiler tarafından kurulması gerekmektedir. Bu şekilde hem maliyet azalacak hem de ekstra iş yükü ortadan kalkmış olacaktır.